WIADOMOŚCI

DECK SMOKE – czujnik dymu w ofercie KANLUX

2017-03-24
Do naszej oferty wprowadzamy czujnik dymu DECK SMOKE. To urządzenie, w które powinno być wyposażone każde gospodarstwo domowe. Sytuacje, w których człowiek nie jest w stanie odpowiednio szybko wykryć i zareagować na pożar (pora nocna), mogą być sygnalizowane akustycznie (85dB) i optycznie (dioda) przez urządzenie DECK SMOKE. Czujnik dymu może działać samodzielnie. Parametry techniczne produktu:
 • napięcie zasilające: bateria 9V DC,
 • IP 20,
 • poziom dźwięku: 85db.
Deklaracja Właściwości Użytkowych DWU (DECLARATION OF PERFORMANCE DoP) od 1 lipca 2013 roku zastąpiła deklarację zgodności WE dla wyrobów budowlanych. Cała zmiana wyżej wymienionych dokumentów poparta była zmianą dyrektywy 89/106/EWG wraz z uaktualnieniami, zwanej dyrektywą CPD na rozporządzenie 305/2011 zwane rozporządzeniem CPR. Ponieważ czujniki dymu należą do kategorii wyrobów podlegających wspomnianej dyrektywie, firma Kanlux przygotowała dokumentację z tym związaną i posiada dla czujnika dymu DECK SMOKE deklarację zgodną z rozporządzeniem CPR. Produkt DECK SMOKE posiada odpowiednie oznaczenia Deklaracji Właściwości użytkowych nr DWU/2017/V1/01 .

TOWE LED – NOWY PANEL NATYNKOWY

2017-03-22
Panele LED są jednym z najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych podczas aranżacji oświetlenia. Dzięki swoim prostym kształtom i wysokiej wydajności doskonale sprawdzają się jako oświetlenie pomieszczeń komercyjnych, gabinetów czy biur. Proponujemy w tym zakresie nowe rozwiązanie - TOWE LED 36W. Równomierne  rozmieszczenie diod LED wewnątrz opraw zapewnia jednorodną emisję światła z całej powierzchni klosza. Szybka i nieskomplikowana instalacja oprawy (na suficie) odbywa się dzięki czterem otworom umożliwiającym montaż przy pomocy standardowych kołków rozporowych. TOWE LED charakteryzuje się  wysoką energooszczędnością, uzyskaną dzięki zastosowaniu wysokowydajnych diod SMD.   Oprawy te znajdą zastosowanie w biurach, salach konferencyjnych, sklepach, a także w wielu innych miejscach wymagających doskonałego oświetlenia i zapewnienia komfortu pracy.  Cechy produktów:
 • napięcie: 220-240VAC, 50/60Hz,
 • moc: 36W,
 • strumień: 3200lm,
 • temperatura barwowa: 4000°K,
 • szczelność: IP20,
 • trwałość min.: 20000h,
 • kąt świecenia: 110°.
TOWE LED 36W-NW

Geometryczny urok – minimalistycznej prostoty

2017-03-20
Oddajemy w Wasze ręce cztery rodziny opraw dekoracyjnych, do których należą CYDEA, CORDES, VIDA i TOKIA. Urzekają one swą minimalistyczna stylistyka, a zarazem solidnym wykonaniem. CYDEA to oprawy, które zastosować jako oświetlenie główne, a także jako uzupełniające, gdyż na tę rodzinę składa się: oprawa wisząca, podłogowa oraz stołowa. Oprawy VIDA występują w dwóch wersjach wiszącej i stołowej. CORDES to niebanalna kształtem lampa do zawieszenia. Dużym atutem tych opraw jest materiał z jakiego został wykonany klosz, jest to folia polipropylenowa, która podlega recyclingowi, a przede wszystkim jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. TOKIA to minimalistyczna lampa wisząca składająca sie z ceramicznej oprawki i sznura, który dostępny jest w 4 wariantach kolorystycznych (białym, biało-czarnym, czerwonym i zielonym) idealna do stworzenia świetlnych aranżacji dla miłośników surowych klimatów industrialnych, jak i stylizacji o lekkim zabarwieniu retro. Nowe oprawy przeznaczone są do samodzielnego złożenia, eleganckie, niewielkie opakowanie nie nastręczy problemów przy ich transporcie. Zapraszamy do zapoznania się z folderem naszych nowych produktów oraz filmami instruktażowymi dotyczącymi montażu wybranych opraw:    

ANTRA LED – naświetlacz idealny

2017-03-16
Naświetlacze LED to połączenie nowoczesnej technologii z dotychczasową funkcją. Z powodzeniem zastąpimy nimi dotychczasowe naświetlacze ze źródłami metalohalogenkowymi. Zmiana ta pozwoli nam zaoszczędzić na energii elektrycznej a także cieszyć się bardzo długą żywotnością źródeł światła. Nowe  naświetlacze ANTRA LED idealne są  do oświetlania zewnętrznych elewacji, okolic posesji i pomników. Sprawdzą się też przy tworzeniu kompozycji świetlnych w ogrodach, na działkach czy parkach. ANTRA LED wyróżniają się unikalną obudową, która wykonana jest z odlewu stopu aluminium, z przodu zabezpieczona szkłem hartowanym i uszczelką, zapewniającą wysoki stopień szczelności (IP 65 – wersje bez czujnika ruchu), który pozwala na zastosowanie produktu w praktycznie każdych warunkach atmosferycznych. Oprawy dostępne są w mocach: 10W, 20W, 30W, 50W, 100W, 150W lub 200W - w wersji bez czujnika ruchu. Dla wersji z czujnikiem ruchu możemy wybierać spośród czterech mocy: 10W, 20W, 30W i 50W. Naświetlacze ANTRA LED dostępne są w dwóch kolorach – czarnym i szarym, co pozwala na odpowiednie dopasowanie opraw w zależności od potrzeb. Zastosowane w oprawach wysokiej jakości diody, których trwałość szacowana jest na 25000 h umożliwią bezobsługową eksploatację przez wiele lat.   ANTRA LED to idealna propozycją dla tych, którzy oczekują bardzo dobrych parametrów świetlnych, energooszczędności oraz solidnej konstrukcji.Parametry techniczne :
 • napięcie: 220-240V~50/60Hz,
 • temperatura barwowa: 4000°K,
 • szczelność:  IP65 / IP44 (wersje SE)
 • trwałość: 25000h,
 • kąt świecenia: 110°.
ANTRA LED

SILMA i TUME – nowości dekoracyjne w oprawach ścienno-sufitowych

2017-03-14
Zadowolenie naszych klientów ze „spotów” GARNA i RANVI spowodowało, iż oferta opraw dekoracyjnych  zostaje powiększona o kolejne nowości – są to rodziny opraw SILMA oraz TUME. Oprawy te posiadają zintegrowane źródła światła LED COB. Przeznaczone są one dla osób poszukujących ciekawych, atrakcyjnych wizualnie i użytkowo rozwiązań dekoracyjnych. Każda z rodzin składa się z czterech modeli o różnych ilościach punktów świetlnych (od jednego do czterech).  Wszystkie oprawy dają możliwość pełnej regulacji kierunku padania strumienia świetlnego i są zaopatrzone w dedykowany zasilacz stałoprądowy. Nowoczesny design, elegancka prostota oraz opływowy kształt sprawią, że oprawy te na pewno znajdą uznanie wśród  wielu naszych Klientów.

LITEN LED - nowe modele opraw downlight w ofercie Kanlux

2017-03-13
Oprawy typu downlight są jednymi z najchętniej wybieranych produktów oświetlenia ogólnego. Swoją popularność zawdzięczają dobrym parametrom świetlnym oraz atrakcyjnej cenie. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom do oferty wprowadzamy nową rodzinę opraw podtynkowych o nazwie LITEN. LITEN to oprawa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Wprowadzane modele o okrągłym kształcie dostępne są w kolorze białym. Do wyboru mamy dwie temperatury barwowe światła: 3000 K (ciepła WW) i 4000 K (neutralna biała NW). Nowe oprawy downlight przeznaczone są do zamontowania w sufit podwieszany, ich obudowy wykonano z tworzywa sztucznego połączonego z aluminium. Dostępne są w mocach: 6W, 8W, 12W, 18W. Wszystkie oprawy sufitowe LITEN posiadają wbudowany zasilacz umożliwiający podłączenie opraw LED do instalacji 230V AC. Cechy produktów:
 • napięcie: 220-240VAC~ 50/60Hz,
 • temperatura barwowa: 3000°K (WW) oraz 4000°K (NW),
 • szczelność: IP40,
 • trwałość min.: 20000h,
 • kąt świecenia: 110°,
 • strumień świetlny: 390 lm/ 550 lm/ 800 lm/ 1200 lm,
 • zasilacz zintegrowany w komplecie.
LITEN LED 6W-WW
LITEN LED 6W-NW
LITEN LED 8W-WW
LITEN LED 8W-NW
LITEN LED 12W-WW
LITEN LED 12W-NW
LITEN LED 18W-WW
LITEN LED 18W-NW

CIRCO LED - nowa rodzina zasilaczy stałonapięciowych

2017-02-27
Portfolio osprzętu elektroinstalacyjnego zostaje powiększone  o nową rodzinę zasilaczy puszkowych o nazwie CIRCO LED. Kształt zasilacza pozwala z powodzeniem montować je w puszce instalacyjnej ϕ60 czyli tej najbardziej popularnej. Dzięki małym wymiarom, zasilacze znajdą zastosowanie tam gdzie montaż większych gabarytów może być utrudniony. W obecnym portfolio brakowało zasilaczy stałonapięciowych 12V DC, które współpracują z paskami LED oraz oprawami przyschodowymi i mieszczących się w puszkach podtynkowych fi60. Klienci mają możliwość wyboru dwóch modeli o różnych mocach: CIRCO LED 12VDC 0-10W i CIRCO LED 12VDC 0-15W. Zasilacze CIRCO LED to wysoka jakość i pewność bezpiecznej eksploatacji nowoczesnych źródeł światła w technologii LED. Parametry techniczne:
 • moc: 0-15W, 0-10W,
 • klasa szczelności: IP20,
 • napięcie zasilania: 220-240V~50/60Hz,
 • ochrona przed przeciążeniem.
CIRCO LED 12VDC 0-10W
CIRCO LED 12VDC 0-15W

NOVIA - nowe inspiracje dla Twojego ogrodu

2017-02-22
Efektowne, dobrze dobrane oświetlenie w ogrodzie sprawia, że staje się on miejscem wypoczynku i mile spędzonych chwil, zwłaszcza po zmroku, kiedy to oświetlony ogród otrzymuje drugie życie.  Grupa opraw ogrodowych zostaje w dniu dzisiejszym wzbogacona o nową rodzinę lamp w nowoczesnym, oryginalnym designie - NOVIA. Oprawy te znajdą swoich zwolenników wśród osób szukających oświetlenia zarówno ogólnego jak i akcentowego w swoim ogrodzie. Rodzinę NOVIA tworzą  cztery produkty: dwa kinkiety; w jednym światło skierowane jest w dół, w drugim kierunek świecenia to góra i dół. Kolejne produkty to dwa słupki pojedynczy oraz podwójny – oba ze światłem skierowanym w dół. Oprawy NOVIA posiadają charakterystyczne „okienko” w części frontowej , które po zaświeceniu staje się dodatkowym akcentem  świetlnym. Nowe oprawy to oświetlenie o unikalnym designie oraz precyzyjnym wykonaniu z najwyższej jakości materiałów. PARAMETRY DLA OPRAWY NOVIA
 • napięcie znamionowe: 220-240V~50/60Hz,
 • moc : max 20W , 2 x 20W,
 • IP 44,
 • źródło na trzonek: GU10.
NOVIA 220 D
NOVIA 120 D
NOVIA EL 120 D
NOVIA EL 220 U/D

Nowa odsłona opraw OMERIS LED

2017-02-14
Wiemy jak dużą popularnością cieszą się nasze downlighty natynkowe OMERIS. Dlatego też wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i zapytaniom rozszerzamy ofertę o nowe moce tych opraw. Teraz oferujemy cały szereg mocy (15W, 25W, 35W), dzięki którym można dopasować projekt oświetleniowy do wymogów inwestycji. Trwałość diod zastosowanych w oprawie szacowana jest na 30000h, co umożliwia jej bezobsługową eksploatację przez wiele lat. Energooszczędna oprawa LED przeznaczona do zamontowania na suficie, wykonana jest z aluminium malowanego na kolor biały. Precyzyjne rozmieszczenie poszczególnych diod LED wewnątrz oprawy pozwala na równomierną emisję światła na całej powierzchni mlecznego dyfuzora, wykonanego ze specjalnego tworzywa PMMA. Oprawa emituje równe, przyjemne dla oka światło, które nie razi wzroku przy bezpośrednim spojrzeniu w jego kierunku. Dane techniczne:
 • napięcie: 220-240V~ 50/60Hz,
 • temperatura barwowa: 4000° K,
 • szczelność: IP20
 • trwałość: 30000h,
 • kąt świecenia: 85°.
OMERIS N LED 15W-NW-W
OMERIS N LED 25W-NW-W
OMERIS N LED 35W-NW-W

TOMI LED MR16 o mocy 7 Wat – rozszerzenie oferty źródeł światła

2017-02-10
Rodzina źródeł światła TOMI zostaje wzbogacona o kolejny, długo wyczekiwany model - jest to TOMI LED7W MR16. W nowych źródłach TOMI LED7W MR16 zastosowano hybrydową konstrukcję radiatora (warstwa termotworzywa + aluminiowy wkład), dzięki czemu wymiana ciepła z otoczeniem jest dużo efektywniejsza niż w oprawkach szklanych. Ponadto biały kolor produktu i jego matowy klosz sprawiają, że jest to praktyczne i eleganckie rozwiązanie oświetleniowe. Źródła te umożliwiają oświetlanie znacznie większej powierzchni niż zwykłe żarówki halogenowe, ponieważ mają dużo większy kąt emisji światła, które jest równomiernie rozprowadzane dzięki zastosowaniu matowego klosza. Parametry:
 • napięcie znamionowe: 12V AC/DC,
 • moc znamionowa: 7W,
 • ekwiwalent: 42W(CW), 41(WW),
 • trzonek: Gx5,3,
 • strumień świetlny: 500lm (CW), 480lm(WW),
 • trwałość: 25 000h,
 • kąt świecenia: 120°.
TOMI LED7W MR16-WW
TOMI LED7W MR16-CW

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury – BUDMA 2017

2017-02-03
BUDMA 2017 rusza już w najbliższy wtorek! W tym roku Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury odbędą się w dniach 07-10 lutego. Jak i w latach poprzednich spotkamy się z Państwem w strefie ARCHISPACE organizowanej wspólnie z PROCAD. Jednym z wydarzeń, w którym bierzemy czynny udział są warsztaty projektowe dla architektów oraz projektantów, prowadzone przez doświadczonych instruktorów PROCAD. Każdego dnia targów odbędą się pokazy projektowania z wykorzystaniem naszej biblioteki CAD. Na stoisku można będzie również porozmawiać z naszymi specjalistami z zakresu inwestycji, a także poznać nową markę MOWION. W wyjątkowo zaaranżowanej strefie ARCHISPACE spędzicie Państwo czas w świetle naszych lamp dekoracyjnych AVINI. Zapraszamy architektów, projektantów i wszystkich zwiedzających – pawilon 8, stoisko 47.

ZUBI G4 LED – nowa oferta kapsułek LED

2017-01-26
Nowa wersja kapsułek o trzonku G4 została właśnie włączona do naszej oferty źródeł LED.
Najnowszy  model o nazwie ZUBI cechuje przede wszystkim wysoki  strumień światła - 250lm  przy jednocześnie niewielkim rozmiarze tego źródła. Dodatkowo dzięki wysokiej  skuteczności świetlnej  jest on niezwykle energooszczędny. Dodatkową zaletą użytkową tych źródeł jest mleczny klosz, który ogranicza efekt olśnienia oraz zapewnia elegancki i estetyczny wygląd źródła.  Konstrukcja źródeł ZUBI gwarantuje szeroki kąt emisji światła (rzeczywiste 300⁰) i dzięki temu idealnie nadaje się do zastosowania we wszelkich oprawach i żyrandolach, jako zamiennik tradycyjnych halogenów. PARAMETRY TECHNICZNE:
 • moc: 2,5W,
 • napięcie: 12V DC / 12V AC 50/60Hz,
 • strumień: 250lm,
 • temperatura barwowa: 3000K,
 • trzonek :G4,
 • trwałość: 15000h.
ZUBI LED 2,5W G4-WW

GORD - nowy wzór opraw natynkowych

2017-01-20
Popularna rodzina opraw natynkowych zostaje rozszerzona o nowy, bardzo ciekawy wizualnie model. Nowa oprawa GORD jest w kształcie kwadratu, a wykonana została z aluminium. Dostępna jest w trzech kolorach: czarnym, białym oraz aluminium. Możliwość regulacji wychylenia źródła światła o kąt 25°, pozwala na kierowanie rozsyłu światła w pożądane miejsce. Oprawy GORD gwarantują wyjątkowe oświetlenie umożliwiające podkreślenie niektórych elementów wystroju pomieszczenia i stworzenie przyjemnego nastroju. Przeznaczone są zarówno do ogólnych, jak i dekoracyjnych celów. PARAMETRY TECHNICZNE:
 • zasilanie 220-240V~50/60Hz, 
 • moc max.: 25W,
 • źródło: JDR, 
 • oprawka: GU10,
 • regulacja kąta świecenia 25°,
 • szczelność: IP20,
 • materiał: aluminium,
 • kolory: czarny, biały, aluminium.
GORD DLP 50-AL
GORD DLP 50-BL
GORD DLP 50-W

Hermetyczne oprawy LED

2017-01-20
Dziś do oferty opraw architektonicznych  wchodzi nowy model oprawy hermetycznej ze zintegrowanymi źródłami światła LED SMD jest to MAH-LED-60-NW/PC. Oprawy te, to połączenie nowoczesnego kształtu i wyjątkowej wydajności. Dzięki zastosowaniu diod SMD - których trwałość szacowana jest na 30000 h - jest to efektywne rozwiązanie, które pozwala na eksploatację opraw przez wiele lat, a także powoduje, że nowa oprawa hermetyczna MAH ma strumień świetlny o wartości 5300lm. Oprawy wyposażone są w system mocowania z regulacją punktu podwieszenia. Podłączenie zasilania nie wymaga otwierania klosza. Wysoka klasa szczelności IP65 sprawia, że oprawy MAH można montować w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego też doskonale sprawdzają się jako oświetlenie tuneli, hal przemysłowych, garaży, pomieszczeń warsztatowych, wiat składowych,  magazynów itp. Oprawa ta jest LEDowym zamiennikiem standardowych MAHów o mocy 2x58W, a jej długość wynosi 1476mm. Parametry produktu:
 • zasilanie 220-240 V~; 50/60 Hz,
 • moc: 56W,
 • trwałość: 30000h,
 • IP 65,
 • IK08,
 • strumień świetlny: 5300lm.
MAH-LED-60-NW/PC

GARNA i RANVI - dekoracyjne oprawy ścienno-sufitowe w ofercie Kanlux

2017-01-19
Portfolio naszych opraw dekoracyjnych jest systematycznie powiększane o innowacyjne produkty, które znajdują uznanie wśród naszych Klientów. Kolejne serie, które Wam prezentujemy to RANVI i GARNA. Są to dwie rodziny „spotów” ze zintegrowanym źródłem światła LED. Produkty te przeznaczone są dla osób poszukujących ciekawych rozwiązań estetycznych i atrakcyjnych wizualnie opraw oświetleniowych. Każda z rodzin składa się z czterech modeli o różnych ilościach punktów świetlnych (od jednego do czterech).  Wszystkie oprawy dają możliwość pełnej regulacji strumienia świetlnego i są zaopatrzone w dedykowany zasilacz stałoprądowy. Oprawy są przeznaczone do oświetlenia wnętrz i pomieszczeń o charakterze mieszkalnym. Cała rodzina GARNA i RANVI ze względu na swój oryginalny design dobrze sprawdzi się także jako oświetlenie główne i pomocnicze. GARNA LED EL-1O
GARNA LED EL-2O
GARNA LED EL-3O
GARNA LED EL-4O

RANVI LED EL-1O
RANVI LED EL-2O
RANVI LED EL-3O
RANVI LED EL-4O

Szerokie możliwości aranżacji z oprawami GRAVME i SENIL

2017-01-18
Tym razem w dekoracji postawiliśmy na nietypowe zestawienia materiałów. Wykonane z tworzywa betonopodobnego i ceramiki GRAVME, oraz stali i drewna SENIL na pewno znajdą swoich zwolenników. Nietypowe połączenie materiałów oraz surowość wykonania to cechy wyróżniające GRAVME. Idealnie wpisują się w aktualne trendy, w których wykorzystuje się beton do aranżacji wnętrz. Lampy GRAVME  to oświetlenie dedykowane przede wszystkim do nowoczesnych i loftowych wnętrz, którym nadadzą charakteru i podkreślą ich nowoczesny styl. SENIL to kolejna nowość wśród lamp wiszących, łącząca w sobie dwa szlachetne materiały jakimi są  stal i drewno. Wierzchołek oprawy SENIL wykonany jest z drewna, a klosz w kształcie stożka ze stali. Wnętrze lampy to ciepły, złoty kolor, który nadaje światłu przyjemną barwę. Obie nasze nowości są wyjątkowe i jesteśmy pewni, że zyskają one uznanie w Waszych oczach. PARAMATRY TECHNICZNE GRAVME:
 • zasilanie: 220-240V~50/60Hz,
 • typ oprawki: E27,
 • moc max: 60W,
 • materiał: masa betonopodobna, ceramika,
 • kolor: szaro-miodowy.
PARAMETRY TECHNICZNE SENIL:
 • zasilanie: 220-240V~50/60Hz,
 • typ oprawki: E27,
 • moc max. 60W,
 • materiał: stal, drewno,
 • zasilanie: 220-240V~50/60Hz.
GRAVME O G/HY
GRAVME C G/HY
SENIL W/G
SENIL B/G

ROLSA – elegancki minimalizm

2017-01-17
W portfolio lamp wiszących firmy KANLUX  znajdą Państwo szeroką gamę różnych produktów, które pełnią funkcję oświetleniową jak również aranżacyjną, pozwalając wydobyć charakter pomieszczenia. Takie również funkcje pełni nasza nowość ROLSA - oprawa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła (diody LED SMD).  Wyróżnia się nowoczesnym, prostym designem oraz modną kolorystyką.  Podłużny klosz przypominający tubę nadaje lampie eleganckiego wyglądu. Korpus obudowy wykonany jest z aluminium. Nasza nowość sprawdzi się jako oświetlenie ogólne pomieszczeń, a także jako akcent świetlny.  Parametry: 
 • zasilanie: 220-240V~50/60Hz,
 • moc: 4W,
 • temperatura barwowa: 3000K,
 • źródło: LED SMD,
 • strumień: 130lm,
 • materiał: aluminium,
 • kolory: czarny, biały,
 • szczelność: IP20.
  ROLSA LED M-B
ROLSA LED M-W

KĄT ŚWIECENIA ma znaczenie – źródła WIDE LED!

2017-01-13
Do oferty wprowadzamy nową wersję źródła z szerokim kątem światła – WIDE LED. Ze względu na specyfikę źródeł LED trudno jest otrzymać rzeczywisty szeroki kąt emisji światła (większy niż 300 stopni). Przy zastosowaniu płaskiego modułu LED praktycznie jest to niemożliwe. Niezbędna jest do tego specjalna konstrukcja źródła.   W WIDE LED moduły LED na elastycznym laminacie FPC osadzone zostały na aluminiowym trzpieniu, który jest połączony z radiatorem. Całość schowana jest pod mlecznym kloszem, który zapewnia równomierny rozsył światła i brak widocznych punktów świetlnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu WIDE LED zapewnia kąt emisji światła 300° . PARAMETRY TECHNICZNE:
 • napięcie znamionowe: 220-240 V~50/60Hz,
 • moc znamionowa: 9W,
 • ekwiwalent: 60W,
 • trzonek: E27,
 • strumień świetlny: 800lm,
 • trwałość: 17500h,
 • kąt świecenia: 300 stopni.
WIDE LED E27-NW
WIDE LED E27-WW

NOWOŚCI

OMERIS N LED 15W-NW-W

Oprawa typu downlight LED

zobacz produkt

ANTRA LED50W-NW-SE B

zobacz produkt

SENIL B/G

Lampa wisząca

zobacz produkt

ANTRA LED150W-NW GR

Naświetlacz LED

zobacz produkt

SONOR L-W

Oprawa sufitowa

zobacz produkt

PRO GU10 LED 7WS6-NW

Lampa z diodami LED

zobacz produkt

T8 LED GLASSv2 24W-NW

Lampa z diodami LED

zobacz produkt

PLUGI W-CDS

Lampka wtykowa LED

zobacz produkt

STONO 40

Oprawa ogrodowa

zobacz produkt

MERSA 260-W/M

Plafoniera

zobacz produkt

CYDEA P

Lampa wisząca

zobacz produkt

GORD DLP 50-AL

Sufitowa oprawa punktowa

zobacz produkt

RADIS LED SMD NW-GR

zobacz produkt

T8 LED GLASSv2 18W-NW

Lampa z diodami LED

zobacz produkt

WIDE LED E27-WW

Lampa LED

zobacz produkt

REALIZACJE

KONTAKT

Kanlux SA, Radzionków 41-922, ul. Objazdowa 1-3
Wiadomości
Nowości w ofercie

DECK SMOKE – czujnik dymu w ofercie KANLUX

DECK SMOKE – czujnik dymu w ofercie KANLUX

Do naszej oferty wprowadzamy czujnik dymu DECK SMOKE. To urządzenie, w które powinno być wyposażone każde gospodarstwo domowe. Sytuacje, w których człowiek nie jest w stanie odpowiednio szybko wykryć i zareagować na pożar (pora nocna), mogą być sygnalizowane akustycznie (85dB) i optycznie (dio...

2017-03-24 zobacz więcej

TOWE LED – NOWY PANEL NATYNKOWY

TOWE LED – NOWY PANEL NATYNKOWY

Panele LED są jednym z najbardziej popularnych rozwiązań stosowanych podczas aranżacji oświetlenia. Dzięki swoim prostym kształtom i wysokiej wydajności doskonale sprawdzają się jako oświetlenie pomieszczeń komercyjnych, gabinetów czy biur.

2017-03-22 zobacz więcej

Geometryczny urok – minimalistycznej prostoty

Geometryczny urok – minimalistycznej prostoty

Oddajemy w Wasze ręce cztery rodziny opraw dekoracyjnych, do których należą CYDEA, CORDES, VIDA i TOKIA. Urzekają one swą minimalistyczna stylistyka, a zarazem solidnym wykonaniem. CYDEA to oprawy, które zastosować jako oświetlenie główne, a także jako ...

2017-03-20 zobacz więcej
archiwum wiadomości

OMERIS N LED 15W-NW-W

Oprawa typu downlight LED

Kod Kanlux 23361 zobacz więcej

ANTRA LED50W-NW-SE B

Kod Kanlux25708 zobacz więcej

SENIL B/G

Lampa wisząca

Kod Kanlux24291 zobacz więcej

nowości w ofercie